HAKKIMIZDA
Yeşillikler diyarı Akyazı'ya yeni bir soluk getirmek inancıyla AKYAZI PANJUR'U kurmuş bulunmaktayız. Yıllardan beri süre gelen Akyazı'daki gelişme arzusu bizlere bu inancı sağladığı için merkez olarak Akyazı’yı seçtik.

Bu bölgeden hareketle Sakarya ve çevresine daha iyi hizmet vermek amacıyla kurmuş olduğumuz firmamızı sizlerin de desteğiyle hep daha güzele ulaştırmak arzusunu taşımaktayız.''Kim bilir belki daha da fazlasını bulacaksınız."sloganıyla sizlere hizmet vermekteyiz. Amacımız arayışta bulamadığınız ne varsa sizlere onu temin etmektir.

Türkiye genelinde bir eksiklik olarak gördüğümüz panjur sistemini, otomatik garaj kapısı ve otomatik kepenk sistemini Akyazı ve çevresine kim bilir belki daha da ötesine ulaştırmak arzusundayız. Teknolojinin çok hızlı ilerlemesiyle yeni sektörler ortaya çıkmıştır. Kuruşulumuz buradan hareketle bu sektöre girmiştir.

Gelişimini çok hızlı tamamlayacağına inanmaktayız. Panjur sistemlerinin yanında PVC’nin estetik güzelliğinin sizlere daha güzel bir bakış açısı getirecektir. Katlanır kapılar (akordeon) ve duşa kabin sisteminin ve sineklik sistemlerinin de burada yaygınlaşacağında inancımız sonsuzdur. Hizmetlerimiz garanti kapsamındadır. Bizler Akyazı Panjur olarak sizlere hep daha iyiyi ve güzeli vereceğimize tüm kalbimizle inanıyoruz. Sizlere AKYAZI PANJUR SHOWROOM olarak hizmet vermekteyiz.

Yenilikçi bir firma anlayışıyla
Saygılarımızla

Akyazı Panjur
 
 
Pro WEB